Milujem ženy

Autor: Lukáš Kačaliak | 21.1.2018 o 9:05 | Karma článku: 3,90 | Prečítané:  1006x

V úvode tohto článku by som chcel podotknúť ,že tento článok nie je o rôznych témach ,ktoré by možno každého napadli hneď pri pohľade na nadpis. Je to len sebaduché zamyslenie o tom krásne vlastne ženy sú.

Zamyslel sa už niekto nad otázkou: Čo človeka ženie v pred? Je to túžba poznať nepoznané? Kariéra? Cieľavedomosť? Vzdor? Na túto otázku jestvuje mnoho odpovedí. Moja odpoveď je len jedna. „Ženy“. Milujem ich.

V tomto blogu by som vám rád napísal, čo je mojou hnacou silou.No na pár slov by som sa asi mal predstaviť.

Som obyčajný „roboš“ , ktorý ráno vstáva do práce a s kávou v ruke sa snaží dobehnúť ranný spoj. Povedzme si pravdu dnešné výplaty nestoja za nič – 750 hrubého + gastro, to je tak na nájom a stravovanie pre jednu osobu , prípadne permanentka do fitka. Ak chce človek ešte trochu žiť, tak si jednoducho musí nájsť brigádu ,tak ako ja. Po článku ,ktorý som vydal pred týmto som sa rozhodol kompletne zmeniť svoj život. Nezmenil som síce prácu ,ale triezvy pohľad na môj život samotný , ma donútil zmeniť sa /v správaní, v rozvoji, v živote, .../. A aj keď môžem povedať ,že neznášam svoju prácu - snáď mi tento životný optimizmus vydrží ,čo najdlhšie. Je to smutné ,ale je fakt, že človeka dokáže zmeniť len keď sa dokáže postaviť niečomu závažnému tvárou v tvár, v mojom prípade to bola smrť. Za celý svoj doposiaľ krátky život som som zistil jeden fakt: 

Milujem ŽENY

Áno aj tak sa to napísať. Jeden známy mi raz prečítal citát ,ktorý som si navždy zapamätal.

„Žena je ako kvetina-je prekrásna keď rozkvitne a len hlupák túžiaci po jej kráse ju preto zničí“.

Pravda každý si to vie vysvetliť po svojom, ale nikdy netreba hľadať za všetkým niečo zlé. No aj keď som veľmi sebavedomý ,tak ako každý priemerný chalan – mal som vždy problém danú kvetinu osloviť, a keď už tak som sa stratil v predstave ,že by som mojej partnerke nemal ,čo ponúknuť. Každý vie aká je dnešná doba plná predsudkov a rozdelenia - závidíme  sme si aj posledný cent. Toto je to čoho som sa vždy bál, odmietnutia alebo rozchodu pre nedostatok „majetku alebo lepšej ponuky“. Každý vie ako bolí rozchod a ten ,čo miloval by ho určite nechcel nikto zažiť znova. Rozhodol som sa zapracovať na sebe a z obyčajného človeka sa vypracovať na niečo viac ako robotníka v hangári. Nie profesne, pretože určite už bankárom nebudem ,ale vlastnostne. Mojou najväčšou ambíciou vždy bolo byť niekým, na koho nezabudne aspoň jeden človek na tejto planéte. A budem hrdý na to ak to bude moja partnerka.  Isto sa kdekto ,kto si číta tento článok pýta ako tento nadpis súvisí s týmto textom. Súvisí.

Za každou dobrou zmenou v človeku hľadaj ženu. Aj keby si tejto vete neveril/a/ ,stále je tu prvá láska v tvojom živote: mama. Všetky ženy v mojom živote ,ktoré som získal ,stratil ,nezískal alebo sklamal ma posunuli vpred a verím ,že aj teba. Človek by si povedal, že ten čo pravidelne trénuje v gyme a nepije to bude mať vo vzťahu k ženám ľahké. Ale nie a zato som vďačný, pretože doteraz by som zrejme bol všetkým ,len nie tým čím si môžem povedať je málokto – „som samostatný“  a to po každej stránke v živote. Práve zato : „MILUJEM ŽENY“ –pretože sklamania, odmietnutia a naplnené lásky v mladosti posúvajú človeka vpred.

Snáď sa aj mne raz podarí nájsť tú pravú.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kaliňáka k únosu Vietnamca doteraz nikto nevypočul

Bývalého ministra vnútra ani nepredvolali.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Prečo sa gang financovaný Kremľom usídlil na Slovensku

Aké je posolstvo Nočných vlkov u nás.


Už ste čítali?